12

Realizacja

14

Dworek

Kontakt

tel.693-429-329
e-mail biuro@chateko.pl

Jak pracujemy?

Dokładamy ogromnych starań, aby na każdym etapie współpraca z naszą firmą przebiegała na najwyższym poziomie. Można ją podzielić na 4 etapy:

Etap wstępny


Już przy pierwszym spotkaniu staramy się dokładnie poznać potrzeby klienta, by dokładnie dopasować się do jego oczekiwań. Co ważne pomagamy też w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem planu zagospodarowania przestrzennego i wszystkich zezwoleń potrzebnych do rozpoczęcia budowy i przyłączenia mediów.

Wybór projektu

Po załatwieniu spraw urzędowych i podpisaniu umowy przychodzi czas na wybór odpowiedniego projektu. W naszej bazie mamy szeroki wybór ciekawych planów. W razie potrzeby możemy polecić również zaprzyjaźnione z nami, sprawdzone biuro projektowe, które udzieli fachowej porady i pomocy. Z chęcią podejmujemy się też budowy na podstawie projektów zewnętrznych dostarczonych przez klienta.

Budowa

Oprócz wykonania samego domu nasza firma przygotowuje też fundamenty, co nie jest regułą wśród producentów domów drewnianych w naszym kraju. Wykonujemy również podłączenia wszystkich potrzebnych mediów. Jeżeli klient sobie tego życzy, z chęcią zajmiemy się także pracami wykończeniowymi, dzięki czemu jeszcze bardziej może ograniczyć koszty własne.

Przekazanie klucza

Zdecydowanie najprzyjemniejszy etap całej budowy. Zarówno dla nas, jak i dla naszych klientów.


Jeżeli chcesz sam się przekonać, jak to jest mieć swój własny drewniany dom, skontaktuj się z nami. A już za kilka miesięcy to Ty będziesz odbierać swoje klucze...
 

Newsletter:

Jeśli chcesz dostawać najnowsze informacje dotyczące naszej firmy to dopisz się do naszego newslettera.