12

Realizacja

14

Dworek

Kontakt

tel.693-429-329
e-mail biuro@chateko.pl

Ponad stuletnia historia

Stwierdzenie „tradycje rodzinne” doskonale pasuje do naszej firmy. Stworzyliśmy ją bowiem na mocnych fundamentach doświadczenia naszych dziadków i pradziadków. Ci rasowi mieszkańcy gór od początku XX wieku czynnie zajmowali się ciesielstwem i dekarstwem. Jeszcze dziś na terenie Szczyrku i jego okolic całe rodziny mieszkają we wzniesionych przez nich domach z bali, chwaląc sobie ich trwałość i niepowtarzalny klimat.

Wejście w nowoczesność

Zamiłowanie do pracy z drewnem przejęli także nasi ojcowie. Z biegiem czasu pojawiały się nowe możliwości techniczne. Dlatego oprócz konstrukcji drewnianych zaczęli budować domy również z wykorzystaniem innych technologii i materiałów. Jednak Ich największą pasją, a zarazem specjalizacją, pozostawały wszelkiego rodzaju konstrukcje drewniane, takie jak: skomplikowane więźby dachowe, szalunki i budynki w konstrukcji szkieletowej.

Nowy rozdział


Wychowani przez naszych ojców i dziadków nie mogliśmy nie pójść w ich ślady. Dlatego bogaci w doświadczenia i umiejętności w 2006 roku założyliśmy firmę Chateko. Nie boimy się nazwać ją firmą rodziną. Uważamy wręcz, że w tym tkwi jej siła. Ponad stuletnie doświadczenie i wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie stanowi przecież niezaprzeczalny atut.

Nie zapominamy przy tym o nowych trendach. Dbając o ciągłe kształcenie własne i naszych pracowników, na bieżąco wprowadzamy najnowsze technologie.

Od początku swojej działalności zyskaliśmy grono zadowolonych klientów, które z miesiąca na miesiąc staje się coraz większe. Naszym głównym celem jest stałe rozszerzanie rynku zbytu na coraz większy obszar Polski, a docelowo i większą część starego kontynentu. Zdajemy sobie sprawę, że postawiliśmy przed sobą trudne wyzwanie. Jesteśmy jednak przekonani, że ciężką pracą i odpowiednim podejściem już wkrótce uda nam się je zrealizować.


Serdecznie zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona ludzi, którzy nam zaufali.

 

Newsletter:

Jeśli chcesz dostawać najnowsze informacje dotyczące naszej firmy to dopisz się do naszego newslettera.